Karczma góralska to miejsce gdzie przy muzyce regionalnej możecie Państwo zasmakować specjałów kuchni regionalnej i wyśmienitych dań z grilla.

Górna sala w karczmie jest znakomitym miejscem do organizacji imprez dla ok. 80 osób na dolnej Sali „ kominkowej „ zapraszamy do organizacji mniejszych spotkań do ok. 40 osób.

Specjalnością naszego Szefa Kuchni są golonka pieczone w piwie, znakomite domowe pierogi z kapustą i grzybami, żebroczka i wiele innych potraw regionalnych.

Na zamówienie serwujemy prosiaki, w całości nadziewane kaszą, wędzoną kitę wiślańską z zasmażaną kiszoną kapustą, a na deser wspaniałe kołacze wiślańskie.

W naszej karczmie organizujemy również imprezy okolicznościowe, biesiady z muzyką
i tańcem, grzanym winem i piwem, pieczenie prosiaka, występy kapel góralskich i nie tylko.

Karczma czynna jest codziennie w sezonie zimowym od połowy grudnia do końca marca,
a przez cały rok istnieje możliwość wynajęcia obiektu na zamknięte imprezy i biesiady.

Na terenach rekreacyjnych przy Hotelu do dyspozycji naszych gości oddajemy 2 kominki plenerowe dla 150 osób oraz dla 350 osób gdzie przy muzyce regionalnej możecie Państwo zasmakować specjałów kuchni regionalnej i wyśmienitych dań z grilla.

Kominki plenerowe są zadaszone, w każdym jest palenisko z żywym ogniem, to znakomite miejsca do organizacji obiadów i kolacji w plenerze w bliskości z naturą.

Hotel Stok: 43-460 Wisła, Jawornik 52A Telefon: (48) 33 856 41 00 E-mail: recepcja@hotelstok.pl
Strony internetowe TRUSTNET