Hotel STOK
43-460 WISŁA
ul. Jawornik 52A

GPS: N 49° 39' 31'' 50''' E 18° 49' 35'' 93'''

 

Recepcja rezerwacja  pobytów indywidualnych  :

48/ 33 856 41 00

48/ 33 856 41 66

telefon komórkowy

48/ 604 621 528
recepcja@hotelstok.pl

 

Marketing rezerwacje grupowe:

adresy mailowe  :

rezerwacja@hotelstok.pl

marketing@hotelstok.pl

 

   

Barbara Omozik

mail   b.omozik@hotelstok.pl

tel.  33 856 40 47/ tel. 795 462 895

 

Dorota Gala

mail   d.gala@hotelstok.pl

tel.  33 856 40 48/ tel. 606 140 258

 

Izabela Sikora

mail  i.sikora@hotelstok.pl

tel. 33  856 41 24 / tel. 692 472 457

Agnieszka Kotrys (Papińska)

mail  a.kotrys@hotelstok.pl

tel. 33 856 40 33 / kom 668 017 664


Gastronomia:

48/ 33 856 41 33
gastronomia@hotelstok.pl

 

Księgowość:

48/ 33 856 41 44
ksiegowosc@hotelstok.pl
kasa@hotelstok.pl

 

Rezerwacja SPA Botanica:

48/ 33 856 40 32
spa@hotelstok.pl

 

Bodeko Hotele” Sp. z o.o.

Hotel Stok
ul. Jawornik 52A
43-460 Wisła

Zarejestrowana w Sądzie Rejonowym w Bielsku Białej ,
VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000270474
REGON 240525768
NIP 649-219-62-41
Kapitał zakładowy 5.001.000,00 PLN

 
Hotel Stok: 43-460 Wisła, Jawornik 52A Telefon: (48) 33 856 41 00 E-mail: recepcja@hotelstok.pl
Strony internetowe TRUSTNET