down
down

Atrakcje w Wiśle - wypoczynek w samym sercu Beskidów

Basen i Sauny

Wypoczynek relaks i odnowa w samym sercu Beskidów

Do dyspozycji oddajemy zbudowany w technologii stali nierdzewnej basen rekreacyjny z systemem dysz do hydromasażu oraz atrakcji wodnych. Wszystkich, którzy pragną się zrelaksować zapraszamy do dwóch 8-osobowych jacuzzi z podgrzewaną wodą. Naszych najmlodszych Gości zapraszamy do zabawy w małym basenie dla dzieci ze zjeżdżalną i jeżykiem wodnym.

W okresie letnim do dyspozycji Gości udostępnimy plażę letnią przy basenie z pięknym widokiem na pasma górskie Beskidów.

Po relaks, odprężenie i witalność zapraszamy do Wellness zaprojektowanego i wykonanego wg najnowszych trendów i technologii na powierzchni ponad 150 m2. Przygotowaliśmy 8 pomieszczeń do różnych form rekreacji i odnowy:
łaźnię parową, wannę Spa z hydromasażem, łaźnię aromatyczną, Caldarium, saunę infrared (promieniowanie podczerwone), biosaunę - sauna góralska, saunę suchą, strefę wypoczynkową z brodzikiem Kneippa, prysznic wrażeń.

Kręgielnia

Zapraszamy do profesjonalnej, 4 torowej, besznurowej kręgielni wraz barem nocnym i dyskoteką nawet dla 180 osób. To świetne miejsce do zabawy i rywalizacji, spróbowania własnych sił nie tylko w grze w kręgle, ale także przy profesjonalnych stołach bilardowych. W barze przy kręgielni barmani serwują wyszukane i niepowtarzalne trunki.

Cena wynajmu torów75 zł/h za tor.

Kręgielnia czynna: od poniedziałku do czwartku - od godz. 18.00, od piątku do niedzieli - od godz. 17.00.

Rezerwacja indywidualna pod numerem telefonu: 33 856 41 00

Rekreacja i Integracja na kręgielni dla grup. W celu szczegółów prosimy o kontakt z działem marketingu Hotelu Stok tel. 33 856 41 00
lub e-mail marketing@hotelstok.pl

STOK Stacja Narciarska

Hotel STOK jako jedyny obiekt w Beskidach posiada własne wyciągi narciarskie zlokalizowane bezpośrednio przy hotelu - NOWĄ KOLEJ LINOWĄ 4 OSOBOWĄ oraz wyciąg talerzykowy -

Trzy trasy narciarskie:

 • Trasa czerwona – 850 m dł. / 200 m różnicy poziomów/
 • Trasa niebieska - 1000 m dł. / 200 m różnicy poziomów/
 • Trasa niebieska* – 150 m dł. / 18 m różnicy poziomów
  (dla dzieci i początkujących) - wyciąg talerzykowy *(tzw.półka ćwiczebna)

Trasy sztucznie naśnieżane, oświetlone i ratrakowane.

Szczegóły na stronie www.stokstacjanarciarska.pl

SIŁOWNIA

Zapraszamy do siłowni hotelowej z nowoczesnym profesjonalnym sprzętem sportowym, firmy Finllo do ćwiczeń siłowych oraz cardio.

Do Państwa dyspozycji oddajemy:

 • 2 bieżnie
 • 1 orbitrek
 • 1 rower poziomy
 • 1 wioślarz
 • urządzenie wielofunkcyjne typu „brama”
 • 1 atlas dwu-stanowiskowy

Dodatkowo udostępniamy strefę wolnych ciężarków z zestawem hantli oraz z uniwersalną ławeczką do ćwiczeń. Gości hotelu zapraszamy do bezpłatnego korzystania z siłowni.

Co warto zobaczyć w Wiśle

Co warto zobaczyć w Wiśle?

Wisła to jedna z najpiękniejszych miejscowości turystycznych Beskidu Śląskiego. Swoje malownicze położenie zawdzięcza wspaniałemu położeniu, od strony zachodniej otoczona jest pasmem górskim Czantorii i Stożka, a od strony wschodniej – rozgałęzionym ramieniem Równicy oraz pasmem Baraniej Góry. Jego centrum znajduje się na wysokości 430 m n.p.m. W ostatnich latach znana głównie dzięki polskiemu skoczkowi narciarskiemu, Adamowi Małyszowi.

Warto zobaczyć, warto odwiedzić:

 • Skocznia im. Adama Małysza, Muzeum Beskidzkie, Muzeum Turystyki PTTK, Zamek Prezydenta RP, Zameczek Myśliwski, wiadukt kolejowy, Figura Adama Małysza, Wieża widokowa na Baraniej Górze, Zapora na Jeziorze Czerniańskim, Kaskady Rodła

Ponadto:

 • Kościół Ewangelicko – Augsburski, drewniany Kościółek w Wiśle Głębce, galerie sztuki, wyciąg krzesełkowy na Stożek, skocznie narciarskie, trasy narciarstwa biegowego.
Oferty Specjalne
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria