Ceny i Rezerwacja Sprawdź Termin
down
down

Biesiady

Karczma góralska jest znakomitym miejscem do organizacji imprez dla ok. 120 osób (na dolnej sali dla ok. 40 osób i na górnej sali dla ok. 80 osób)

Karczma czynna jest codziennie w sezonie zimowych od połowy grudnia do końca marca a przez cały rok istnieje możliwość wynajęcia obiektu na zamknięte imprezy i biesiady.

Specjalnością naszego Szefa Kuchni są golonka pieczone w piwie, znakomite domowe pierogi z kapustą i grzybami, żebroczka i wiele innych potraw regionalnych.

Imprezy plenerowe - na terenach rekreacyjnych przy Hotelu do dyspozycji naszych gości oddajemy 2 kominki plenerowe dla 150 osób oraz dla 400 osób, gdzie przy muzyce regionalnej możecie Państwo zasmakować specjałów kuchni regionalnej i wyśmienitych dań z grilla.

Kominki plenerowe są zadaszone, w każdym jest palenisko z żywym ogniem, jest to znakomite miejsce do organizacji obiadów i kolacji w plenerze w bliskości z naturą. Specjalnością naszego Szefa Kuchni są golonka pieczone w piwie, znakomite domowe pierogi z kapustą i grzybami oraz regionalna żebroczka i wiele innych potraw regionalnych. Na zamówienie serwujemy prosiaki w całości nadziewane kaszą, wędzoną kitą wiślańską z zasmażaną kiszoną kapustą a na deser wspaniałe kołacze wiślańskie.

Na życzenie firm wypozyczamy odpłatnie hale namiotowe do 2000 os. wyposażone w ławostoły, podłogę i scenę, sprzęt cateringowy.
Pikniki, biesiady i imprezy plenerowe można wzbogacić ciekawą oprawą artystyczną.

Oferty Specjalne
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess