Newsletterdown
down

NOWOŚĆ POKOJE COMFORT

Apartament COMFORT

Komfortowy pokój rodzinny składający się z dwóch sypialni oraz salonu. W jednej sypialni znajdują się dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia, w drugiej - jedno o szer. 120 cm. Salonik z częścią wypoczynkową z kanapą z funkcją spania. W łazience prysznic. Wszystkie apartamenty posiadają balkon.


Pokój 2-os. COMFORT

 Komfortowy pokój z dwoma łóżkami o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Łazienka z prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.


STUDIO COMFORT STOK 3 (2 os. dorosłe + 2 dzieci)

Komfortowo wyposażony pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Dwie sypialnie (w każdej po dwa łóżka o szer. 90 cm), przedpokój, jedna łazienka z wanną. Większość pokoi tego typu posiada balkon.


Pokój 2-os. COMFORT z możliwością dostawki dla dziecka

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami o szer 90 cm z możliwością łączenia, dodatkowo rozkładana sofa o szer. 90 cm (dostawka). Łazienka z prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.


Pokój 2 os COMFORT Stok 2 z możliwością dostawki

Pokoje po modernizacji  w grudniu 2020   w segmencie STOK 2  Komfortowy pokój z dwoma łóżkami o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Łazienka z prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.


STUDIO COMFORT STOK 2 (2 os. dorosłe + 2 dzieci)

Komfortowo wyposażony pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń - po modernizacji w  grudniu 2020. Dwie sypialnie (w każdej po dwa łóżka o szer. 90 cm), przedpokój, jedna łazienka z wanną. Większość pokoi tego typu posiada balkon.


Oferty Specjalne
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria