down
down

Męski Świat - zabiegi dla mężczyzn

Stresująca praca, chroniczny brak czasu, urlopu, jesteś często rozdrażniony i niespokojny, łatwo się męczysz, masz trudności z koncentracją, nie masz na nic siły ani ochoty, czujesz się wyczerpany......? To znak , że czas poświecić chociaż jeden dzień tylko dla siebie, bo depresja pod rękę z nerwicą zapukają do twoich drzwi. Zapraszamy Cię w Beskidy.

Pielęgnacja twarzy

Zabiegi dobierane indywidualnie do typu skóry.

 

Masaż klasyczny całego ciała
Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii.
Cena: 160 zł

Masaż aromaterpeutyczny całego ciała
relaksacyjny masaż ciała na bazie olejków eterycznych. Zbawiennie wpływa na zmęczone, zestresowane ciało i umysł, pozwala odzyskać siły witalne.
Cena: 150 zł

Masaż relaksacyjny całego ciała
Relaksacyjny masaż ciała zbawiennie wpływa na zmęczone, zestresowane ciało i umysł, pozwala odzyskać siły witalne.
Cena: 140 zł

Masaż częściowy ciała
Zapewnia doskonałe rozluźnienie mięśni, niweluje zmęczenie oraz poprawia napięcie skóry.
Cena: 80 zł

Masaż stóp
Masaż stóp to jeden z najprzyjemniejszych sposobów na relaks. Odpręża, uspokaja i wycisza. Masaż stóp sprawi, że twoja krew zacznie szybciej krążyć, polepszy się przemiana materii, a toksyny będą szybciej usuwane z organizmu.
Cena: 80 zł

Masaż świecą z masłem Shea
Idealny masaż dla osób chcących połączyć uczucie głębokiego relaksu z intensywną pielęgnacją skóry. Po rozpuszczeniu świeca zamienia się w płynne masło shea, które zmiękcza i głęboko nawilża skórę, dodatkowo olejki eteryczne w niej zawarte przynoszą kojące uczucie odprężenia.
Cena: 180 zł

Zabieg Energia Hematytu
Posiada nadzwyczajne zdolności dostarczania oligoelementów, witamin i niezbędnych minerałów, pobudza metabolizm i wzmacnia skórę. Wzbogacony o hematyt, mający działanie regenerujące i naprawcze, ze zdolnością pobudzania mikrokrążenia. W skład zabiegu wchodzi peeling, błotna maska z hematytem, seans w saunie bądź w kapsule, balsam.
Cena: 210 zł/ 60 min

Rytuał Detoksykujący/ Detox therapy
SIlnie detoksykujący zabieg na ciało, który ma działanie oczyszczające. W swym składzie zawiera odżywcze masło Shea oraz kolagen, który działa przeciwstarzeniowo. Naturalne olejki głęboko nawilżą, ukoją i odżywią skórę. Zabieg zakończony jest relaksacyjnym masażem całego ciało.
100 min/290zł
DLA 2 OSÓB – 550 zł

Rytuał PIWNA IMPRESJA

Zabieg idealny zarówno dla Pań jak i dla Panów. Aromatyczny zapach słodu jęczmiennego oraz chmielu przeplatający się z olejkiem piżmowym towarzyszy podczas całego zabiegu pozwalając oderwać się od codzienności. Kąpiel piwna relaksuje, peeling z maską dzięki zawartości witamin, enzymów i aminokwasów działają odmładzająco i rewitalizująco na skórę. Zwieńczeniem przyjemności będzie relaksacyjny masaż całego ciała.
Dla chętnych dodatkowo proponujemy szklankę piwa po zabiegu*.

120 min/350zł
DLA 2 OSÓB – 680 zł
*szklanka piwa dodatkowo płatna

PIELĘGNACJA DŁONI I STÓP

Manicure podstawowy / Basic manicure
Zabieg, podczas którego ręce odzyskują piękny, zadbany wygląd. Krem z migdałami, olejkiem z nasion słonecznika, rumiankiem i kwasem glikolowym zastosowany na koniec zabiegu, głęboko nawilża i odżywa skórę, nadaje dłoniom gładkości i delikatności.
Cena: 60zł

Pedicure podstawowy / Basic pedicure
Zabieg, podczas którego stopy odzyskują piękny, zadbany wygląd. Krem z migdałami, olejkiem z nasion słonecznika, rumiankiem i kwasem glikolowym zastosowany na koniec zabiegu, głęboko nawilża i odżywa skórę.
60 min/90 zł

Nawilżająca parafina na dłonie Alessandro / Paraffin hand treatment
Luksusowy i bardzo efektywny zabieg dla wymagających klientów. Dzięki lawendowej parafinie i mgiełce zapachowej zabieg doskonale łączy intensywną pielęgnację z niezapomnianym, fantastycznym uczuciem relaksu.
Cena: 130 zł

Nawilżająca parafina na stopy Alessandro
Luksusowy i bardzo efektywny zabieg dla wymagających klientów. Dzięki lawendowej parafinie i mgiełce zapachowej zabieg doskonale łączy intensywną pielęgnację z niezapomnianym, fantastycznym uczuciem relaksu.
Cena: 130 zł

Oferty Specjalne
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria

@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess