down
down

Pielęgnacja Dłoni

Zabiegi na dłonie

 

 

Malowanie paznokci/ Monophase
15min  30 zł/50 zł

Manicure podstawowy / Basic manicure

Zabieg, podczas którego ręce odzyskują piękny, zadbany wygląd. Krem z migdałami, olejkiem z nasion słonecznika, rumiankiem i kwasem glikolowym zastosowany na koniec zabiegu, głęboko nawilża i odżywa skórę, nadaje dłoniom gładkości i delikatności.
45min/60 zł

Manicure z malowaniem tradycyjnym / Basic manicure with nail polishing

Zabieg, podczas którego ręce odzyskują piękny, zadbany wygląd. Krem z migdałami, olejkiem z nasion słonecznika, rumiankiem i kwasem glikolowym zastosowany na koniec zabiegu, głęboko nawilża i odżywa skórę, nadaje dłoniom gładkości i delikatności. Zabieg kończy się malowaniem paznokci.
70 min/90 zł


Manicure MONOPHASE

Innowacyjne rozwiązanie dla trwałego malowania paznokci! Pierwszy taki manicure łączący w sobie trwałość hybrydy oraz delikatność i łatwość aplikacji lakieru do paznokci. Bez konieczności suszenia lakieru!
60 min/110zł

Manicure SPA Deluxe

Zabieg łączy w sobie działanie wygładzającego peelingu i regenerującej maski, oraz przyjemnego masażu dłoni. Dzięki czemu dłonie pozostają po zabiegu nawilżone i głęboko odżywione. Zabieg kończy się malowaniem paznokci.
75 min/120 zł

Nawilżająca parafina na dłonie Alessandro / Paraffin hand treatment

Luksusowy i bardzo efektywny zabieg dla wymagających klientów. Dzięki lawendowej parafinie i mgiełce zapachowej zabieg doskonale łączy intensywną pielęgnację z niezapomnianym, fantastycznym uczuciem relaksu.
30 min/130 zł

Odżywczo–regenerujący zabieg na dłonie / Regenerating hand treatment

Intensywny zabieg zapobiegający przedwczesnemu starzeniu oraz zwalczający suchość dłoni. W skład zabiegu wchodzi wygładzający peeling, regenerujące serum i lawendowa parafina firmy Alessandro przyspieszająca wchłanianie składników aktywnych.
45 min/180 zł

Oferty Specjalne
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria