down
down

Poznaj hotelowe pokoje w górach

Pokój 1-osobowy

Komfortowy pokój dla jednej osoby. W pokoju łóżko o szer. 120 cm, łazienka z prysznicem. Część pokoi posiada balkon.

Pokój 2-osobowy STANDARD

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Łazienka z prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.

Pokój 2-osobowy STANDARD z dostawką dla dziecka

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami o szer 90 cm z możliwością łączenia, dodatkowo rozkładana sofa o szer. 90 cm (dostawka). Łazienka z prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.

Pokój studio typu A (2 os. dorosłe + 2 dzieci)

Komfortowo wyposażony pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Są to dwa oddzielne pokoje 2-osobowe ekonomiczne połączone wewnątrz otwartym przejściem (w każdym pokoju po dwa łóżka o szer. 90 cm). Pokoje tego typu posiadają dwie łazienki oraz balkon.

Pokój ekonomiczny z dwoma miejscami do spania tylko dla 2 osób

Pokój ekonomiczny z dwoma oddzielnymi łóżkami tylko i wyłącznie dla 2 osób. Łazienka z prysznicem. Powierzchnia do 16 m. Wszystkie pokoje ekonomiczne posiadają balkony.

Pokój studio typu B (2 os. dorosłe + 2 dzieci)

Komfortowo wyposażony pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Do dyspozycji Gości oddajemy 2 rodzaje pokoi studio typu B: 1. Sypialnia (dwa łóżka o szer. 90 cm) i salonik (rozkładana kanapa max dla 2 dzieci), 2. dwa oddzielne pokoje: 2-osobowy ekonomiczny (dwa łóżka o szer. 90 cm) i 1-osobowy (łóżko o szer. 120 cm) połączone wewnątrz otwartym przejściem. Większość pokoi tego typu nie posiada balkonu (okna dachowe), ale mają klimatyzację.

Pokój 2-os Delux

Komfortowo wyposażone pokoje, dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia, w łazience wanna z hydromasażem. Wszystkie pokoje de lux posiadają balkon

Apartament COMFORT (2 osoby dorosłe + 3 dzieci)

Komfortowy pokój rodzinny składający się z dwóch sypialni oraz salonu. W jednej sypialni znajdują się dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia, w drugiej - jedno o szer. 120 cm. Salonik z częścią wypoczynkową z kanapą z funkcją spania. W łazience prysznic. Wszystkie apartamenty posiadają klimatyzację i balkon

Pokój 2-osobowy COMFORT

Pokoje po modernizacji w segmencie STOK 3, dostępne już od połowy sierpnia 2019. Komfortowy pokój z dwoma łóżkami o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Łazienka z prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.

STUDIO COMFORT (2 os. dorosłe + 2 dzieci)

Komfortowo wyposażony pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Dwie sypialnie (w każdej po dwa łóżka o szer. 90 cm), przedpokój, jedna łazienka z wanną lub prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.

Pokój 2-osobowy COMFORT z dostawką dla dziecka

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami o szer 90 cm z możliwością łączenia, dodatkowo rozkładana sofa o szer. 90 cm (dostawka). Łazienka z prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.
Oferty Specjalne
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria