Ceny i Rezerwacja Sprawdź Termin
down
down

Poznaj hotelowe pokoje w górach

Pokój 1-osobowy

Komfortowy pokój dla jednej osoby. W pokoju łóżko o szer. 120 cm, łazienka z prysznicem. Część pokoi posiada balkon.

Pokój 2-osobowy

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Łazienka z prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.

Pokój 2-osobowy z możliwością dostawki dla dziecka (w cenie już wliczona dostawka)

Komfortowy pokój z dwoma łóżkami o szer 90 cm z możliwością łączenia, dodatkowo rozkładana sofa o szer. 90 cm (dostawka). Łazienka z prysznicem. Większość pokoi tego typu posiada balkon.

Pokój studio typu A

Komfortowo wyposażony pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Do dyspozycji Gości oddajemy 3 rodzaje pokoi studio typu A: 1. dwie sypialnie (w każdej po dwa łóżka o szer. 90 cm), przedpokój, jedna łazienka 2. sypialna (dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia) i salonik (rozkładana kanapa max dla 2 dzieci), przedpokój, łazienka, 3. dwa oddzielne pokoje 2-osobowe ekonomiczne połączone wewnątrz otwartym przejściem (w każdym pokoju po dwa łóżka o szer. 90 cm). Większość pokoi tego typu posiada balkon.

Pokój 2-osobowy ekonomiczny

Pokój dwuosobowy z dwoma oddzielnymi łóżkami bez możliwości łączenia. Łazienka z prysznicem. Wszystkie pokoje ekonomiczne posiadają balkony.

Pokój studio typu B

Komfortowo wyposażony pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Do dyspozycji Gości oddajemy 2 rodzaje pokoi studio typu B: 1. Sypialnia (dwa łóżka o szer. 90 cm) i salonik (rozkładana kanapa max dla 2 dzieci), 2. dwa oddzielne pokoje: 2-osobowy ekonomiczny (dwa łóżka o szer. 90 cm) i 1-osobowy (łóżko o szer. 120 cm) połączone wewnątrz otwartym przejściem. Większość pokoi tego typu nie posiada balkonu (okna dachowe), ale mają klimatyzację.

Pokój 2-os Delux

Komfortowo wyposażone pokoje, dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia, w łazience wanna z hydromasażem. Wszystkie pokoje de lux posiadają balkon

Apartament

Komfortowy pokój rodzinny składający się z dwóch sypialni oraz salonu. W jednej sypialni znajdują się dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia, w drugiej - jedno o szer. 120 cm. Salonik z częścią wypoczynkową z kanapą z funkcją spania. W łazience wanna z hydromasażem. Wszystkie apartamenty posiadają balkon
Oferty Specjalne
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess