Newsletterdown
down

Poznaj hotelowe pokoje w górach

Pokój 2-osobowy COMFORT - Stok 2

Pokoje Comfort dla 2 osób to nowe pokoje w ciepłych, przytulnych kolorach. Powiew świeżości, wygody i nowoczesności. Dodatki w ciepłych odcieniach brązu, złota i fioletu sprawiają, że czujemy się tu komfortowo i bezpiecznie. Lokalizacja w segmencie STOK 2 to spokój, cisza i duża przestrzeń, a zarazem wygoda. Większość pokoi tego typu posiada balkon z urokliwym widokiem na góry. Pokój wyposażony jest w dwa wygodne łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Każdy pokój posiada m.in. telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Pokój 2-osobowy COMFORT - Stok 3

Pokoje Comfort dla 2 osób to przede wszystkim powiew świeżości, wygody i nowoczesności. Dodatki w kolorach turkusowym i żółtym sprawiają, że czujemy się tu komfortowo i radośnie. Lokalizacja w segmencie STOK 3 to spokój, cisza i duża przestrzeń. Większość pokoi tego typu posiada balkon. Pokój wyposażony jest w dwa wygodne łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Każdy pokój posiada m.in. telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Pokój 2-osobowy STANDARD

Pokój 2-osobowy Standard to nowy styl i nowoczesny wystrój w żywych, ciepłych kolorach. Komfortowy pokój z dwoma wygodnymi łóżkami o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Oświetlenie pokoju pełni kilka funkcji, zostało dopasowane do potrzeb gości, tworzy odpowiednie warunki do odpoczynku i czytania, jak również do pracy. Pokoje znajdują się na poziomie 5, nie posiadają balkonu oraz klimatyzacji, ale z okna rozpościera się piękny widok na góry. W łazience wygodny prysznic. Pokój posiada m.in. telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

STUDIO COMFORT (2 os. dorosłe + 2 dzieci)

Pokój Studio to komfortowy pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń, odpowiedni dla rodzin z dwójką dzieci, ceniących sobie wysoką jakość wypoczynku. Dwie wygodne sypialnie, w każdej znajdują się po dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia. Ciepły klimat pokoju sprawi, że wypoczynek będzie radosny, spokojny i relaksacyjny. Funkcjonalne wyposażenie pozwoli na komfort i wygodę. Większość pokoi tego typu posiada balkon z pięknym widokiem na Beskidy. W każdym pokoju jest m.in. przedpokój, łazienka z prysznicem lub wanną, klimatyzacja, telewizor z płaskim ekranem w każdym pokoju, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Apartament COMFORT (2 osoby dorosłe + 3 dzieci)

Posiadamy dwa komfortowe apartamenty rodzinne składające się z dwóch sypialni oraz salonu. To funkcjonalne rozwiązanie dla ceniących sobie wygodę, przestrzeń i piękny wystrój. Przytulny klimat w ciepłych kolorach, nowy styl sprzyja rodzinnemu wypoczynkowi. W jednej sypialni znajdują się dwa łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia, w drugiej - jedno łóżko o szer. 140 cm. Salonik z częścią wypoczynkową, w której znajduje się rozkładana kanapa z funkcją spania. Apartamenty posiadają klimatyzację i balkon. W apartamencie jest piękna przestronna łazienka z prysznicem oraz oddzielnie dodatkowa toaleta . W każdym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym apartamencie do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Pokój 2-os Delux

Posiadamy trzy pokoje De Lux dla osób poszukujących zarówno komfortowych warunków na pobyty rodzinne jak również miejsca na romantyczny pobyt we dwoje. Pokoje zostały wyposażone w dwa wygodne łóżka o szer. 90 cm z możliwością łączenia oraz dodatkowo rozkładaną kanapę. Przestronna łazienka wyposażona jest w wannę z jacuzzi. Pokoje De Lux są usytuowane w segmencie Stok 1. W każdym pokoju jest m.in. balkon, telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Pokój studio PLUS (2 os. dorosłe + 2 dzieci)

Pokój Studio PLUS to pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Jest on odpowiedni dla rodzin z dziećmi (2+2). Jest funkcjonalny, ponieważ posiada dwa oddzielne pokoje połączone wewnątrz otwartym przejściem. Posiada 4 łóżka szer. 90 cm. Pokoje tego typu posiadają dwie łazienki z prysznicem oraz balkon. Pokój Studio typu A jest usytuowany w segmencie Stok 1. Pokój posiada m.in. telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Pokój studio JUNIOR (2 os. dorosłe + 2 dzieci)

Pokój Studio JUNIOR to pokój rodzinny składający się z dwóch pomieszczeń. Jest on odpowiedni dla rodzin z dziećmi (2+1). Jest funkcjonalny, ponieważ posiada dwa oddzielne pokoje połączone wewnątrz otwartym przejściem. Studio B mamy w dwóch wariantach: dwa oddzielne łóżka o szer. 90 cm oraz rozkładana komfortowa kanapa lub 2 łóżka 90 cm oraz jedno 120 cm. Pokoje tego typu posiadają łazienkę z prysznicem. Część pokoi posiada balkon, pozostałe są bez balkonu, ale z klimatyzacją. Pokój Studio Junior usytuowany w segmencie Stok 1. Pokój posiada m.in. telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Pokój ekonomiczny dla 2 osób

Pokój Ekonomiczny to doskonały wybór dla Gości biznesowych i konferencyjnych. W pokoju znajdują się dwa oddzielne łóżka. Pokój tylko i wyłącznie dla 2 osób. Pomimo małej powierzchni - do 16 m2 - pokój jest bardzo wygodny. Wszystkie pokoje ekonomiczne posiadają balkony. Pokój wyposażony jest m.in. w łazienkę z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.

Pokój 1-osobowy

Pokoje 1-osobowe zlokalizowane są w segmencie Stok 1 oraz w segmencie Stok 3. Wyposażenie pokoi w bardzo dobrym standardzie, w barwach brązowo-beżowych oraz w nowym stylu turkusowo-żółtym. W każdym pokoju wygodne łóżko o szer. 120 cm pozwalające na komfortowy odpoczynek po pracowitym dniu. W segmencie Stok 1 pokoje posiadają balkon, w segmencie Stok 3 znajdują się na poziomie 5, nie mają balkonu, ale z okna rozpościera się piękny widok na góry. Pokój posiada m.in. łazienkę z prysznicem, telewizor z płaskim ekranem, biurko do pracy oraz bezpłatny dostęp do wi-fi. W każdym pokoju do dyspozycji Gości coffee set - zestaw do parzenia herbaty i kawy.
Oferty Specjalne
Telefon
recepcja
Rezerwuj
Rezerwuj
Dojazd
Dojazd
Rezerwuj
Galeria