• PL
  • EN
  • DE
+(48) 604 621 528+(48) 33 856 4100Ceny i Rezerwacja Sprawdź Termin
down
down

Restauracje w Hotelu Stok

Restauracje i Bary

Eleganckie wnętrza naszych restauracji,wyjątkowa atmosfera i profesjonalna obsługa zachęcają do organizacji uroczystych kolacji, bankietów, balów, przyjęć weselnych jak i romantycznych kolacji.

Do dyspozycji: restauracja Panorama A dla 200 osób, restauracja Panorama B dla 120 osób, sala bankietowa dla ponad 320 osób, sala Europa dla max 120 osób.

Bar Nocny z kręgielnią, dyskoteką dla ok. 180 osób. Świetne miejsce do zabawy i rywalizacji w grze w kręgle ale także przy profesjonalnych stołach bilardowych.

Bar dzienny znajduje się obok recepcji hotelowej.

Latem mogą Państwo rozkoszować się aromatem wspaniałej kawy na tarasie z widokiem na pasmo Soszowa. Zapraszamy także do baru przy basenie.

Przyjęcia Okolicznościowe

Jeśli chcą Państwo zorganizować niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju przyjęcie okolicznościowe: wesele, komunię, chrzciny, urodziny, bal studniówkowy, romantyczną kolację lub elegancki obiad rodzinny zapraszamy do Hotelu Stok.

 

Wesela

Zorganizuj wesele w Hotelu STOK w Wiśle.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kameralne i przestronne 4 sale baniektowe nawet do 300 osób.

W przypadku organizacji przyjęć powyżej 80 osób proponujemy do wyboru ślubny bonus:

- atrakcyjne ceny na noclegi dla Gości weselnych

- tygodniowy pobyt dla Młodej Pary w pokoju 2 os. ze śniadaniem i obiadokolacją

- wSPAniały 4 dniowy pobyt dla Młodej Pary (w pakiecie zabiegi SPA, śniadania, obiadokolacje, parking

Bankiety i spotkania integracyjne dla grup

Bankiety i spotkania integracyjne dla firm organizowane w Hotelu STOK  to gwarancja sukcesu, zadowolenia gości oraz niezapomnianych wrażeń.

Na Państwa życzenie zapewnimy: wykwintne menu przygotowane na bazie naturalnych produktów, słodkości z naszej hotelowej cukierni, bufety kawowe, profesjonalną obsługę kelnerską, oświetlenie, oprawę muzyczną, nagłośnienie, obsługe techniczną.

Biesiady i kolacje regionalne

Karczma góralska to miejsce, gdzie przy muzyce regionalnej możecie Państwo zasmakować specjałów kuchni regionalnej i wyśmienitych dań z grilla. Karczma jest znakomitym miejscem do organizacji imprez regionalnych dla ok. 120 osób (na dolnej sali dla ok. 40 osób i na górnej sali dla ok. 80 osób)

W naszej karczmie organizujemy również imprezy okolicznościowe, biesiady z muzyką i tańcami, grzańcem, pieczeniem prosiaka, występy kapel góralskich i nie tylko.

Karczma czynna jest codziennie w sezonie zimowych od połowy grudnia do końca marca a przez cały rok istnieje możliwość wynajęcia obiektu na zamknięte imprezy i biesiady.

Specjalnością naszego Szefa Kuchni są golonka pieczone w piwie, znakomite domowe pierogi z kapustą i grzybami, żebroczka i wiele innych potraw regionalnych.

Imprezy plenerowe - do dyspozycji Gości oddajemy: 2 zadaszone i zabudowane kominki plenerowe dla 150 i 400 osób, na życzenie firm wypożyczamy odpłatnie hale namiotowe do 2000 os. wyposażone w ławo-stoły, podłogę i scenę, sprzęt cateringowy.
Pikniki, biesiady i imprezy plenerowe można wzbogacić ciekawą oprawą artystyczna.

Na zamówienie serwujemy prosiaki w całości nadziewane kaszą, wędzoną kitę wiślańską z zasmażaną kiszoną kapustą a na deser wspaniałe kołacze wiślańskie.

Oferty Specjalne
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess