• PL
  • EN
  • DE
+(48) 604 621 528+(48) 33 856 4100Ceny i Rezerwacja Sprawdź Termin
down
down

Rytuały SPA

SAUNA BŁOTNA KLAFS


Pierwsza na Podbeskidziu łaźnia parowo-błotna w Botanica SPA to przytulne pomieszczenie z dwoma wygodnymi siedziskami, koloroterapią i aromaterapią, która pozwala na komfortowe korzystanie z zabiegów SPA.

W łagodnej łaźni parowej szczególnie dobroczynny wpływ na organizm ma gorąca, nasycona ziołami i olejkami eterycznymi para. Łączy ona intensywny, wilgotny i ciepły klimat z zastosowaniem różnych masek pielęgnacyjnych, gwarantując tym samym poczucie głębokiego relaksu i odprężenia. Stosowane zabiegi wzmacniają system odpornościowy, poprawiają wydolność organizmu, krążenie krwi oraz przemianę materii, działają także oczyszczająco i detoksykująco. Są niezastąpionym sposobem na poprawę samopoczucia.

Sauna błotna w Botanica SPA to doskonałe miejsce do zabiegów WE DWOJE – czy to romantyczne chwile z ukochanym/ną czy też przyjemne ploteczki z przyjaciółką.

RYTUAŁY SPA w łaźni parowo-błotnej Klafs i gabinecie DUO

Rytuały SPA w łaźni parowo-błotnej łączą w sobie peeling całego ciała, aplikację błota, alg czy odżywczych masek na ciało z koloroterapią i aromaterapią. Przyjemne ciepło panujące w pomieszczeniu pozwala substancjom aktywnym zawartym w maskach na szybkie i intensywne działanie, a olejki eteryczne i niepowtarzalny klimat panujący w saunie zapewniają całkowity relaks i odprężenie. Seans w łaźni błotnej zakończony jest ciepłym i przyjemnym prysznicem, po którym następuje relaksacyjny masaż całego ciała.

Proponujemy następujące Rytuały:

Rytuał Algowy/ algae therapy 
Oczyszczająco- detoksykująca terapia, będąca doskonałym wsparciem dla procesu odchudzania. Przepełniona bogactwem witamin, aminokwasów i menrałów pozostawia skórę mocno nawilżoną, jędrną i elastyczną.
100 min/280 zł
DLA 2 OSÓB – 540 zł


Rytuał Detoksykujący/ Detox therapy
SIlnie detoksykujący zabieg na ciało, który ma działanie oczyszczające. W swym składzie zawiera odżywcze masło Shea oraz kolagen, który działa przeciwstarzeniowo. Naturalne olejki głęboko nawilżą, ukoją i odżywią skórę. Zabieg zakończony jest relaksacyjnym masażem całego ciało.
100 min/290zł
DLA 2 OSÓB – 550 zł


Rytuał Perłowy/ Pearl therapy
Ekskluzywne działanie pereł uelastyczni, zregeneruje i intensywnie dotleni skórę. Kremowa maska sprawi, że nasze ciało oprószy srebrny pył. Rytuał zakończy relaksacyjny masaż całego ciała.
100 min/320 zł
DLA 2 OSÓB – 620 zł


Rytuał Czekoladowy/ Choco Minceur therapy

Smakowita uczta dla zmysłów odżywi oraz zadziała antycellulitowo. Uwięczeniem będzie relaksacyjny masaż, który pozostawi skórę jedwabiście głądką, otuloną aromatem czekolady.
100 min/320 zł
DLA 2 OSOB – 620 zł

Rytuał  Czterech żywiołów- autorska kompozycja Spa Botanica

Niesamowita aromaterapeutyczna podróż połączona z intensywną pielęgnacją ciała i głębokim odprężeniem. Rytuał składa się z czterech etapów, każdy z nich wprowadza inną nutę zapachową finalnie tworząc wspólną całość:

  • WODA- odprężająca kąpiel
  • OGIEŃ- intensywny solno- enzymatyczny peeling ciała
  • ZIEMIA- okład na ciało z żółtej glinki
  • POWIETRZE- głęboko relaksujący masaż ciała

Efektem jest uczucie głębokiego relaksu, jędrna i doskonale nawilżona skóra, która kusi swym zapachem jeszcze przez wiele godzin.

120min 350 ZŁ
DLA 2 OS 690 ZŁ

Oferty Specjalne
@textColor
@lightBgColor
@midBgColor
@darkBgColor
@baseColor
@brandPrimary
@brandSuccess